poniedziałek, 4 sierpnia 2014

Czas

Ostatnio dotarła do mnie bardzo smutna wieść o zamknięciu portalu Scrapujące Polki. Wprawdzie ostatnio rzadko tam bywałam (ale w ogóle ostatnio mało się udzielałam w tematyce rękodzielniczej), lecz swego czasu spędzałam wieczorki na czacie SP. Myślę, że wiele osób ubolewa nad zawieszeniem działalności strony, ale w pełni rozumiem powody. Ostatnio czas tak pędzi, że coraz mniej jest go na przyjemności, a niewątpliwie tym jest rękodzieło. Nie wiem czy czas przyspiesza z wiekiem :) ale z pewnością jakoś inaczej płynie ;)

Rozmyślałam ostatnio trochę o studiach, przypomniałam sobie omawianie problemu czasu (nie było łatwo, okazało się, że czas nie jest tylko jeden - i nie mówię tutaj o czasie gramatycznym ;)), szczególnie kojarzę, że ten temat poruszany był w utworach Olgi Tokarczuk. Nie były to proste w odbiorze lektury, ale jakże ciekawe (czy ktoś czytał "Prawiek"? :)).

A jeśli już mowa o książkach (tak, to jeden z moich ulubionych tematów), to ostatnio w bardzo atrakcyjnej cenie zakupiłam kilka książek mojego ukochanego pisarza Erica-Emmanuela Schmitta. Oczywiście nie tylko na jego książki była promocja, więc miłośników literatury odsyłam do księgarni internetowej wydawnictwa Znak (wyprzedaż do -70% - polecam).

A wracając do tematyki mojego bloga, przedstawiam kartkę z okazji ślubu, jest to składaczek umieszczony w pudełku.

KARTKA SKŁADAK W PUDEŁKU

2 komentarze:

  1. Bardzo podoba mi się pomysł na pudełko! Piękny komplet! :)

    OdpowiedzUsuń