piątek, 4 lipca 2014

Jestem :)

W końcu, po dosyć długiej przerwie...

Na moją nieobecność złożyło się kilka czynników, głównym był utrudniony dostęp do komputera i co za tym idzie - Internetu. Staruszek laptop zaniemógł :) Nowy sprzęt jest już w moich rękach, więc mam nadzieję, że wszystko powróci do normy – moje blogowanie również.

Choć przyznam, że przez ten czas różne myśli chodziły mi po głowie, m.in. o zamknięciu bloga, o spakowaniu wszystkich „przydasi” i odstawieniu ich w kąt na czas bliżej nieokreślony (czy Was również czasem męczy bałagan związany ze scrapowaniem, kartkowaniem itp.?).

Ale gdy tylko zaczęłam przeglądać sklepy w poszukiwaniu nowych papierów i odkryłam jakie cudne kolekcje przez ten czas powstały, to po prostu porzuciłam te niedorzeczne myśli i znowu mam ochotę zasiąść przy stole z papierem, nożem do papieru i innymi narzędziami... 

Myślę, że każdy z nas ma w swoim życiu blogowym i scrapowym taki moment, że chciałby wszystko porzucić. Pewnie część spełnia swoje zamiary, ale myślę, że większość wychodzi obronną ręką z tego kryzysu twórczego :)


Przez czas mojej nieobecności na blogu powstało mnóstwo prac, część nie doczekała się zdjęć, ale kilka tak, więc dzisiaj pokażę zaległą kartkę – a nawet bardzo zaległą – z okazji Dnia Mamy (mam w zanadrzu jeszcze bardziej zaległą – komunijną ;)).Kartka doniczka z okazji Dnia Matki


3 komentarze:

 1. Piękna :) cieszę się, że porzuciłaś te głupie myśli :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że ktoś się cieszy z tego powodu ;)

   Usuń
 2. Bardzo fajna kartka!!! Tak, jak mówisz. Też mam czasami dość tego bałaganu.. Dobrze, że wróciłaś :)

  OdpowiedzUsuń